top of page

FAQ

What do you do?

MOODua strives to be your sole contractor for all inquiries. We will select creative gift ideas, develop designs, brand products, collect boxes and deliver them on time. All you have to do is approve the options and enjoy the smiles on the faces of your colleagues.

How can you brand gifts?

Залежно від матеріалу, ми забрендуємо ваші подарунки гравіюванням, друком, вишивкою та багатьма іншими способами. Детальніше про типи брендування розповідаємо тут. Наші дизайнери допоможуть створити макет для нанесення. Крім того, чудовим додатком до будь-якого боксу будуть персоналізовані листівка та стікери. Прикрасити готовий бокс можна стрічкою з логотипом, стікером чи биркою.

2

Is there a minimum order?

З радістю підготуємо для вас подарунки від десяти одиниць та від 10 000 грн. Чому від 10 шт? Бо тираж суттєво впливає на ціну та можливості брендування. Регулярні подарунки (наприклад, Welcome Pack або подарунки на День народження співробітників) можна замовити одразу тиражем на певний період часу. Ми можемо зберігати їх на складі та надсилати у потрібний момент.

3

Can I count on the help of a designer?

Так. Ми підготуємо креативні ідеї з айдентикою компанії, а вам залишиться лише обрати найкраще з найкращого. Послуги дизайнера оплачуються згідно з вашим тарифом.

4

Everything is cool, but it needs to be redone. Can I change the design or any other gift item?

Звичайно. Ми прагнемо затвердити з вами кожну дрібничку аж до кольору стрічки, щоб створити саме той продукт, на який ви розраховуєте. Класний худі, але віддаєте перевагу іншій тканині? Зробимо. Цікавий дизайн, але кортить «побавитися зі шрифтами»? Ласкаво просимо на ігровий майданчик. А чи вмієте ви робити ялинкові іграшки, подібні до цієї з моєї дошки в Pinterest? Навіть якщо ні, навчимося, адже MOODua так само цікаво тестувати межі власних можливостей.

5

What about deadlines?

Час обробки замовлення залежить від завантаження виробництва. Замовлення, що здійснюються завчасно перед святами, виконуються в середньому протягом 14  робочих днів. Однак на терміни повного виконання замовлення впливає і швидкість погодження дизайну, і тираж, і вид брендування.

6

Is the entire range presented on the site? My team and I saw such interesting things on Pinterest…

З вас — референс, а з нас — спроба відтворити 😉 Наша партнерська сітка, як і технічні можливості, розширюється щодня. Продукція на сайті — лише частина того, що ми можемо запропонувати нашим клієнтам. Наш головний пріоритет — відтворити ваше уявлення про ідеальний подарунок.

7

I'm worried about the quality of the products. Can I get an example before ordering a batch?

Так, звичайно. Першим подарунком від MOODua має бути впевненість у якості та взаємна довіра.

8

Who is the manufacturer of your products?

Ми самостійно виробляємо текстильну продукцію, що дозволяє нам повністю підлаштовуватися під потреби клієнта. Шиємо худі навіть для новонароджених. 

Ми самостійно брендуємо готову продукцію з Європи та Китаю, що дозволяє нам гнучко створювати дизайни нанесень під потреби клієнтів.

Ми також маємо широку партнерську сітку виробників товарів зі шкіри та дерева. Самостійно збираємо букети, печемо торти та з радістю вчимося робити те, що потрібно саме вам.

9

Can you box our own gifts?

У нас є послуга докладання товарів інших підрядників до наших боксів, яка оплачується за тарифами. Саморобні листівки, фоторамки з макаронів, домашня випічка — будь-який елемент, який ви захочете самостійно докласти в бокс, стане чудовим доповненням подарунку. Санта Клаус — це ви. Ми лише доброзичливі ельфи.

10

They decided on a gift. And how to pack it?

Ми допоможемо не лише з підбором подарунків та їх брендуванням, а й зі збіркою боксів. Залежно від наповнення, ми можемо спакувати продукти в пакет, коробку, корзину — хоч у мішок Святого Миколая. Ми подбаємо про наповнювач та тіш’ю, а також перев’яжемо коробочки стрічками. Будь-який подарунок вигідно доповнить бирка, наліпка чи брендована листівка. Звичайно, усі ці елементи можна забрендувати окремо.

11

I have a list of recipient addresses. Will you be able to deliver gifts there?

Так. Ми здійснюємо доставку як на одну точку, так і адресно. Як кур’єрами, так і Новою Поштою. Як по Україні, так і за кордон.

12

How do you accept payment and can I sign a contract?

Приймаємо оплату як на рахунок, так і на картку. Як від резидентів, так і від нерезидентів. Оплата може бути здійснена будь-якою валютою. MOODua не є платником ПДВ. На запит клієнта, ми укладаємо договори.

Any more questions?

Write to us at any time!

  • Instagram
  • Facebook
  • LinkedIn
  • YouTube
bottom of page