top of page

FAQ

Чим ви займаєтеся?

MOODua прагне стати вашим єдиним підрядником на всі запити. Ми підберемо креативні ідеї подарунків, розробимо дизайни, брендуємо продукцію, зберемо бокси та вчасно їх доставимо. Вам залишається лише затверджувати варіанти та насолоджуватися усмішками на обличчах колег.

Як можна брендувати подарунки?

Залежно від матеріалу, ми забрендуємо ваші подарунки гравіюванням, друком чи вишивкою. Детальніше про типи брендування розповідаємо тут. А наші дизайнери допоможуть створити макет для нанесення. Крім того, чудовим додатком до будь-якого боксу будуть персоналізовані листівка та стікери. Прикрасити готовий бокс можна стрічкою з логотипом, стікером чи биркою.

2

Чи існує мінімальне замовлення?

З радістю підготуємо для вас подарунки від десяти одиниць, адже тираж суттєво впливає на ціну та можливості брендування. Однак мінімальної суми на замовлення немає. Також, якщо ви бажаєте замовити подарунок співробітнику на день народження, то ми можемо зареєструвати замовлення на найближчі 10 днів народження ваших колег, а доставимо персоналізовані подарунки кожен у день свята.

3

Чи можу я розраховувати на допомогу дизайнера?

Так. Ми підготуємо креативні ідеї з айдентикою компанії, а вам залишиться лише обрати найкраще з найкращого. Додаткової оплати креативні послуги не потребують. 

4

Все круто, але треба переробити. Чи можу я змінити дизайн або будь-який інший елемент подарунку?

Звичайно. Ми прагнемо затвердити з вами кожну дрібничку аж до кольору стрічки, щоб створити саме той продукт, на який ви розраховуєте. Класний худі, але віддаєте перевагу іншій тканині? Зробимо. Цікавий дизайн, але кортить «побавитися зі шрифтами»? Ласкаво просимо на ігровий майданчик. А чи вмієте ви робити ялинкові іграшки, подібні до цієї з моєї дошки в Pinterest? Навіть якщо ні, навчимося, адже MOODua так само цікаво тестувати межі власних можливостей. 

5

А як щодо термінів?

Час обробки замовлення залежить від завантаження виробництва. Замовлення, що здійснюються завчасно перед святами, виконуються в середньому протягом 7-10 робочих днів. Однак на терміни повного виконання замовлення впливає і швидкість погодження дизайну, і тираж, і вид брендування. А про те, як пришвидшити процес почитати можна тут.

6

Чи весь асортимент представлений на сайті? Ми з командою бачили такі цікаві штучки в Pinterest…

З вас — референс, а з нас — спроба відтворити 😉 Наша партнерська сітка, як і технічні можливості, розширюється щодня. Продукція на сайті — лише частина того, що ми можемо запропонувати нашим клієнтам. Наш головний пріоритет — відтворити ваше уявлення про ідеальний подарунок.

7

Хвилююся, чи мене влаштує якість продукції. Чи можу я отримати приклад перед замовленням партії?

Так, звичайно. Першим подарунком від MOODua має бути впевненість у якості та взаємна довіра.

8

Хто є виробником вашої продукції?

Ми самостійно виробляємо текстильну продукцію, що дозволяє нам повністю підлаштовуватися під потреби клієнта. Шиємо худі навіть для новонароджених. 

 

Ми самостійно брендуємо гравіюванням та друком готову продукцію з Європи та Китаю, що дозволяє нам гнучко створювати дизайни нанесень під потреби клієнтів.

 

Ми також маємо широку партнерську сітку виробників товарів зі шкіри та дерева. Самостійно збираємо букети, печемо торти та з радістю вчимося робити те, що потрібно саме вам.

9

Чи можете ви докласти в бокс наші власні подарунки?

Саморобні листівки, фоторамки з макаронів, домашня випічка — будь-який елемент, який ви захочете самостійно докласти в бокс, стане чудовим доповненням подарунку. Санта Клаус — це ви. Ми лише доброзичливі ельфи.

10

З подарунком визначилися. А як його спакувати?

Ми допоможемо не лише з підбором подарунків та їх брендуванням, а й зі зборкою боксів. Залежно від наповнення, ми можемо спакувати продукти в пакетик, коробку, корзину — хоч у мішок Святого Миколая. Ми подбаємо про наповнювач та тіш’ю, а також перев’яжемо коробочки стрічками. Будь-який подарунок вигідно доповнить бирка, наліпка чи брендована листівка. Звичайно, усі ці елементи можна забрендувати окремо.

11

Маю список з адресами отримувачів. Чи зможете ви доставити подарунки туди?

Так. Ми здійснюємо доставку як на одну точку, так і адресно. Як кур’єрами, так і Новою Поштою. Як по Україні, так і за кордон.

12

Як ви приймаєте оплату і чи можу я укласти договір?

Приймаємо оплату як на рахунок, так і на картку. Як від резидентів, так і від нерезидентів України. Оплата може бути здійснена будь-якою валютою. MOODua не є платником ПДВ. На запит клієнта, ми укладаємо договори.

Ще запитання?

Пишіть нам у будь-який час!

  • Instagram
  • Facebook
  • LinkedIn
  • YouTube
bottom of page