top of page

Велкам бокс для нових співробітників

Щоб допомогти новим працівникам швидше освоїтися на своєму місці та відчути себе частиною компанії, робочий колектив може висловити свою привітність за допомогою брендованого набору корисних дрібниць – welcome box для нових співробітників. Замовити такі набори можна гуртом, а на упаковку нанести логотип будь-якої фірми.

Зазвичай компанії дарують подібні набори з корисними речами або просто презентами на знак уваги людям, які тільки влаштувалися на нове місце і планують провести на новій роботі свій перший робочий день. Це не тільки підбадьорить співробітника, якщо йому важко освоїтися на новій роботі, а й створить позитивний імідж для фірми. Турбота про працівників є прерогативою кожної успішної компанії.

Подібні подарунки не обходяться дорого: замовляючи на нашому сайті і так можна заощадити, але навіть найкорисніші і практичні речі можна придбати максимально вигідно.

Переваги брендованого welcome pack для нових працівників

Крім підвищення корпоративного духу за допомогою кухлів, блокнотів, ручок та інших аксесуарів із власним логотипом, компанія також отримує:

  • Винятково позитивний імідж, який з перших секунд друкуватиметься в пам'яті у співробітників. Фахівці стають лояльнішими після отримання такого презенту, готові старанніше працювати та налагоджувати подальші довірчі стосунки зі своїм новим місцем працевлаштування.

  • Співробітники швидше звикають до колективу, що покращує командну роботу.

  • Створення корпоративного духу, що легко допомагає велкам бокс.

Купити набір для новачків із брендованою продукцією можна оптом, що дозволить надовго забезпечити компанію та приплив нових співробітників супровідними подарунками. Кожен роботодавець, який бажає проявити увагу та авторитет до своїх працівників, і отримати у відповідь повагу та мотивацію на довгі роки спільної роботи, варто задуматися про купівлю welcome box для нового співробітника.

Вітальні набори з нанесенням логотипу є відмінним рішенням ще й через те, що колишні та початківці співробітників різних фірм все частіше залишають відгуки в інтернеті про своє нове або колишнє місце роботи. В даному випадку, для компанії важливо отримати якомога більше позитивних оцінок та схвалення, а широкому загалу важливо побачити внутрішню обстановку в компанії. Чим привітнішою і позитивнішою вона здаватиметься людям — тим краще. Саме тому подібні набори допоможуть створити позитивний настрій у фахівців, що, безперечно, позитивно вплине на репутацію будь-якого підприємства.

Види брендованих подарунків у welcome box

Будь-який велкам бокс може складатися з багатьох цікавих речей, як корисних, так і просто приємних. Прийнято створювати такі набори з приємностей, наприклад, кави та чаю з солодощами, а також ділової атрибутики: килимків для миші, органайзерів, блокнотів та календарів. Замовити такі подарунки можна оптом. Не менш важливим буде правильно піднести свій сюрприз:

  • Подбати про акуратну, презентабельну упаковку, не забуваючи про офіційність. Людина має відчути, що welcome kit їй дарує не просто відділ кадрів, а вся організація.

  • Не варто зважати також на настрій колективу та атмосферу навколо. Краще покликати всіх співробітників, які найближчим часом будуть взаємодіяти з працівником та вручити йому welcome box для нового співробітника у святковій обстановці.

  • Якщо є час — можна влаштувати невелике чаювання разом з усім колективом під час роботи або обіду, щоб продовжити знайомство та краще адаптувати новачка до начальства та колег.

Привітальний комплект з логотипом підійде для створення першого позитивного враження, яке працюватиме на компанію протягом довгого часу. Не кожен компетентний начальник готовий від початку роботи витрачатися на замовлення спеціальних подарункових наборів, тому краще придбати їх оптом за один раз.

У корпоративні подарунки для нових співробітників входять кепки, толстовки, друкарська продукція, кружки і ручки, а також чай або кава з цукерками або іншими смаколиками, що стане в нагоді не тільки в роботі, а й у повсякденному житті абсолютно всім. При цьому логотип компанії буде не тільки стильно виглядати, а й нагадувати працівникові про його нову корпорацію, де йому завжди раді, і де його присутність гідно цінують.

Як найвигідніше купити welcome pack для нових співробітників?

Найпростіше буде звернутися до нашої компанії, вибравши один із запропонованих наборів з логотипом, після чого підібрати разом із дизайнером потрібний варіант оформлення та отримати своє замовлення найближчим часом. Можна і самостійно зібрати такі бокси на сайті за допомогою готового конструктора наборів. Перевагами придбання вітальних наборів у нас є:

  • Можливість зробити велике оптове замовлення на максимально вигідних для всіх умов

  • Кожен предмет виготовлятиметься та брендуватиметься спеціально під вашу компанію

  • Можна розширити представлені портфоліо набори, щоб відповідати сфері роботи фірми.

Пропонуємо вам прямо зараз скористатися можливістю вигідно замовити вітальні бокси для своїх співробітників з логотипом у нас на сайті або зателефонувати за номером телефону та звернутися безпосередньо до менеджера.

Якщо ви не знайдете те, що шукали, можете сміливо написати у форму звернення на сайті свої побажання та наші фахівці допоможуть вам. Адже на сайті представлений далеко не повний перелік всіх наявних товарів та доступних для замовлення боксів для нових співробітників!

Наші фахівці допоможуть не тільки створити естетичну та презентабельну продукцію, яка, можливо, буде виглядати як повноцінна брендова продукція з дорогого магазину, а й швидко опрацюють вашу заявку, так само оперативно надіславши ваше замовлення.

Ми вже не перший рік працюємо у сфері брендування та виготовлення вітальних наборів, тому маємо досвід співпраці з найбільшими фірмами. Можна виготовити на замовлення майже будь-яку продукцію, адже брендування легко наноситься на більшість речей. Це можуть бути навіть термокухлі або підставки під чашки. При цьому ми обираємо тільки якісні товари: всі логотипи наносяться виключно на якісну продукцію.

Замовник може вносити свої корективи, адже ми розуміємо, наскільки важливо уявити свою організацію в позитивному ключі, і як необхідно буває скласти велкам бокс за своїм власним, неповторним зразком.

Можна звернутися за консультацією з будь-якого питання: ми допоможемо навіть із вибором продукції та складу комплекту, якщо клієнт попросить про це.

bottom of page