top of page

FAQ

Чем вы занимаетесь?

MOODua стремится стать вашим единственным подрядчиком по всем запросам. Мы подберем креативные идеи подарков, разработаем дизайны, брендируем продукцию, соберем боксы и вовремя доставим их. Вам остается только утверждать варианты и наслаждаться улыбками на лицах коллег.

Как можно брендировать подарки?

Залежно від матеріалу, ми забрендуємо ваші подарунки гравіюванням, друком, вишивкою та багатьма іншими способами. Детальніше про типи брендування розповідаємо тут. Наші дизайнери допоможуть створити макет для нанесення. Крім того, чудовим додатком до будь-якого боксу будуть персоналізовані листівка та стікери. Прикрасити готовий бокс можна стрічкою з логотипом, стікером чи биркою.

2

Существует ли минимальный заказ?

З радістю підготуємо для вас подарунки від десяти одиниць та від 10 000 грн. Чому від 10 шт? Бо тираж суттєво впливає на ціну та можливості брендування. Регулярні подарунки (наприклад, Welcome Pack або подарунки на День народження співробітників) можна замовити одразу тиражем на певний період часу. Ми можемо зберігати їх на складі та надсилати у потрібний момент.

3

Могу ли я рассчитывать на помощь дизайнера?

Так. Ми підготуємо креативні ідеї з айдентикою компанії, а вам залишиться лише обрати найкраще з найкращого. Послуги дизайнера оплачуються згідно з вашим тарифом.

4

Все круто, но нужно переделать. Могу ли я изменить дизайн или любой другой элемент подарка?

Звичайно. Ми прагнемо затвердити з вами кожну дрібничку аж до кольору стрічки, щоб створити саме той продукт, на який ви розраховуєте. Класний худі, але віддаєте перевагу іншій тканині? Зробимо. Цікавий дизайн, але кортить «побавитися зі шрифтами»? Ласкаво просимо на ігровий майданчик. А чи вмієте ви робити ялинкові іграшки, подібні до цієї з моєї дошки в Pinterest? Навіть якщо ні, навчимося, адже MOODua так само цікаво тестувати межі власних можливостей.

5

А как насчет сроков?

Час обробки замовлення залежить від завантаження виробництва. Замовлення, що здійснюються завчасно перед святами, виконуються в середньому протягом 14  робочих днів. Однак на терміни повного виконання замовлення впливає і швидкість погодження дизайну, і тираж, і вид брендування.

6

Весь ли ассортимент представлен на сайте? Мы с командой видели такие интересные вещицы в Pinterest…

З вас — референс, а з нас — спроба відтворити 😉 Наша партнерська сітка, як і технічні можливості, розширюється щодня. Продукція на сайті — лише частина того, що ми можемо запропонувати нашим клієнтам. Наш головний пріоритет — відтворити ваше уявлення про ідеальний подарунок.

7

Волнуюсь, устроит ли меня качество продукции. Могу ли я получить пример перед заказом партии?

Так, звичайно. Першим подарунком від MOODua має бути впевненість у якості та взаємна довіра.

8

Кто производитель вашей продукции?

Ми самостійно виробляємо текстильну продукцію, що дозволяє нам повністю підлаштовуватися під потреби клієнта. Шиємо худі навіть для новонароджених. 

Ми самостійно брендуємо готову продукцію з Європи та Китаю, що дозволяє нам гнучко створювати дизайни нанесень під потреби клієнтів.

Ми також маємо широку партнерську сітку виробників товарів зі шкіри та дерева. Самостійно збираємо букети, печемо торти та з радістю вчимося робити те, що потрібно саме вам.

9

Можете ли вы добавить в бокс наши собственные подарки?

У нас є послуга докладання товарів інших підрядників до наших боксів, яка оплачується за тарифами. Саморобні листівки, фоторамки з макаронів, домашня випічка — будь-який елемент, який ви захочете самостійно докласти в бокс, стане чудовим доповненням подарунку. Санта Клаус — це ви. Ми лише доброзичливі ельфи.

10

С подарком определились. А как его упаковать?

Ми допоможемо не лише з підбором подарунків та їх брендуванням, а й зі збіркою боксів. Залежно від наповнення, ми можемо спакувати продукти в пакет, коробку, корзину — хоч у мішок Святого Миколая. Ми подбаємо про наповнювач та тіш’ю, а також перев’яжемо коробочки стрічками. Будь-який подарунок вигідно доповнить бирка, наліпка чи брендована листівка. Звичайно, усі ці елементи можна забрендувати окремо.

11

Есть список с адресами получателей. Сможете ли вы доставить подарки туда?

Так. Ми здійснюємо доставку як на одну точку, так і адресно. Як кур’єрами, так і Новою Поштою. Як по Україні, так і за кордон.

12

Как вы принимаете оплату и могу ли я заключить договор?

Приймаємо оплату як на рахунок, так і на картку. Як від резидентів, так і від нерезидентів. Оплата може бути здійснена будь-якою валютою. MOODua не є платником ПДВ. На запит клієнта, ми укладаємо договори.

Еще вопросы?

Пишите нам в любое время!

  • Instagram
  • Facebook
  • LinkedIn
  • YouTube
bottom of page