top of page

Ланч бокс із нанесенням логотипу

Ланчбокс з логотипом є ефективним інструментом рекламування продукції, послуг чи зміцнення іміджу торгової, сервісної компанії. Невеликі коробочки для сніданків, перекусів та обідів використовуються щодня. Нанісши на них логотип фірми, можна легко перетворити їх на оригінальний рекламний носій.

Ланчбокс - ефективний інструмент та сувенір

Брендований ланч-бокс стане відповідним бізнес-сувеніром. Коробочка для їжі розміром 10х9х18 см із фірмовим логотипом є практичним та цікавим презентом для співробітників компанії. Можна доповнити логотип яскравим малюнком або оригінальним принтом. Такий виріб стане чудовим подарунком для бізнес-партнерів або колег, які мають маленьких дітей.

Брендований ланч-бокс поєднує у собі приємне з корисним. На додаток до нього можна зробити термокухоль з фірмовим логотипом або цікавим слоганом. Така ємність зберігатиме температуру та якість напою, при цьому ненав'язливо, але ефективно рекламуючи компанію.

Переваги застосування брендованих контейнерів

Компанія має великий досвід роботи із брендованими сувенірами. Тому пропонує лише зручні, незабутні та ефективні моделі. Замовившиланч бокс з логотипом, ви отримаєте такі переваги:

  • Швидке та якісне просування бренду. Ланч-бокс користуються щодня. Тому є ефективним рекламним носієм.

  • Безпека. Коробочки виготовлені з екологічно чистих матеріалів та абсолютно безпечні. Вони мають сертифікат якості.

  • Легкість та зручність користування. Ланч-бокси мало важать і невеликі за розміром. Оснащені герметичною кришкою. Їх можна носити у рюкзаку чи сумці.

  • Багатофункціональність. У контейнері можна зберігати продукти, а також їсти з нього їжу.

Ті, хто дотримуються здорового харчування і люблять домашню їжу, намагаються уникати перекусів у ресторанах, їдальнях і кафе. Вони віддають перевагу самостійно приготованим стравам. Домашня їжа смачна, безпечна та недорога. Можна контролювати свіжість, вміст жирів та вуглеводів. Ланч-бокси порадують клієнтів та колег по роботі, бізнес-партнерів.

Можете замовити лбокс з нанесенням логотипу,а на додаток до нього - кухоль з принтом та інші подібні вироби. Це забезпечить хорошу рекламу, допоможе просунути новий продукт. Використання таких ємностей є актуальним у всіх сферах бізнесу.

Контейнер має просту форму та багато простору для друку слоганів, малюнків. Це дозволяє створювати унікальний корпоративний дизайн. Як показує практика, найефективнішими є слогани та логотипи, оточені порожніми зонами.

Екологічність та безпека продукції

Ланч бокси з логотипом для обідів виготовляються із перероблених пшеничних волокон. Це екологічно чистий матеріал. Тому в безпеці контейнера для їжі ви можете бути впевнені. Він виділяє токсичних сполук і змінює властивості продуктів. Коробочки підходять для багаторазового використання. Вибираючи їх замість пластикового посуду та поліетиленових пакетів, ви зможете покращити екологію планети, скоротивши обсяг шкідливого пластикового сміття.

Особливості друку на ланчбоксах

Друк на ланч боксах, кружках проводиться за ультрафіолетовою технологією. Також може застосовуватись метод гравіювання. Використовуються екологічно чисті фарби. Контейнери мають зручну форму та достатній розмір для якісного брендування. Ланч-бокси виходять яскравими і незабутніми. Замовивши друк слоганів на них, ви зможете без слів продемонструвати клієнтам та бізнес-партнерам турботу про них та екологію.

bottom of page