Як забрендувати худі для працівників та не облажатися. Простими словами

Осінь вже змусила всіх дістати з прихованих куточків шафи м'які й затишні худі. Такий светр як ніщо інше зігріває в прохолодні дні. Тому все більше турботливих роботодавців прагнуть зігріти своїх співробітників (фліс… більше флісу!) та їхню душу (принт прямо в серце) корпоративними худі.


Проте, щоб не надрукувати синій фіолетовим та встигнути в терміни, потрібно обрати вдалий тип брендування… Хочете уникнути таких неприємних факапів? Тоді розповідаємо вам, як забрендувати одяг для працівників та не облажатися.


1. Найшвидший варіант, як забрендувати худі

Якщо вам супер терміново необхідно худі, то варіант друку на вже відшитому виробі (без індивідуального фасону) саме для вас. Головне обрати швидку технологію нанесення принта та підготувати макет. Для цього просто обговоріть з менеджером-ельфом MOODua свої побажання.


Найшвидші методи нанесення – плівка, шовкографія та цифровий друк. Після затвердження макета на відшитому худі вони займуть від п'яти до семи робочих днів. Проте знову ж таки все залежить від тиражу та завантаження виробництва.2. Корпоративні худі: найбюджетніший варіант

Обмежений бюджет? Усе одно зігріємо! Для цього існує термоперенос — найдешевший спосіб нанести однокольорове або різнокольорове зображення (у тому числі фото) на тканину. Вартість друку не залежить від кількості кольорів. А при збільшенні тиражу ціна стає ще менше.

Цей вид передбачає перенесення малюнку з плівки на худі через нагрівання та гарантує чітку кольоропередачу.3. Найяскравіший варіант худі з лого

Для поціновувачів яскравих кольорів та вражень ми підготували декілька варіантів друку.


Цифровий друк — чудово передає градієнти та не має обмежень у виборі кількості кольорів.


Термотрансфер — яскрава та чітка кольоропередача, однак доведеться забути про градієнт: перенесення малюнку через плівку не передає очікуваного переходу кольорів. Краще обирати прості принти.


Шовкографія — плюс цього трафаретного виду друку в тому, що можна надрукувати дуже яскраві зображення. Це один з найбільш довговічних видів друку, утім і з найбільш дорогих та часозатратних.


4. Найоригінальніший варіант

Звичайний логотип компанії — вже поширена практика. Наразі це може здатися одноманітним, нецікавим.


Тому оригінальність в поєднанні з брендовим стилем — пріоритет наших MOOD-дизайренят. Ви можете надати свій фірмовий колір чи брендбук, а ми запропонуємо унікальні варіанти брендування худі для ваших