top of page

Термоси з логотипом

Термос – річ корисна та незамінна. Посуд, що зберігає тепло, стане в нагоді рибалкам, мисливцям і всім любителям активного відпочинку на природі. Термос із гарячою кавою завжди беруть із собою в дорогу автомобілісти. Термокухоль може стати в нагоді навіть офісному працівникові. Термос – не просто приємний, а й дуже корисний подарунок.

 

Презент буде оцінений набагато більше, якщо піднести термос з логотипом, унікальним написом або веселим малюнком. Термоси з логотипом компанії перестають бути просто термозберігаючим посудом – це вже рекламна продукція. Брендовий термос стане гарним рекламним прийомом. Посуд, прикрашений логотипом компанії, стане незамінним атрибутом різноманітних презентацій та акцій. Вироби з фірмовим логотипом будуть чудовим подарунком для співробітників корпорації, партнерів з бізнесу та улюблених клієнтів.

 

Ми виконаємо нанесення логотипу на термос та інші побутові предмети. Для брендування виробів застосовуємо лазерне гравіювання та метод шовкографії. За допомогою шовкографії на вироби з різною поверхнею можна наносити чіткі та барвисті зображення. Це може бути фірмовий логотип або картинка у кольорах компанії.

 

Метод лазерного гравіювання використовується у тих випадках, коли є необхідність виконати на твердій поверхні напис або зображення з найдрібнішими подробицями. Для цієї роботи наші майстри використовують сучасне гравірувальне обладнання.

 

Що ми можемо запропонувати нашим клієнтам

Ми надаємо замовникам великий вибір термосів та термоізоляційного посуду різного призначення. Замовити друк унікального зображення можна на будь-якій продукції з нашого асортименту. У нас ви завжди можете обрати:

 

різні моделі харчових термосів;

 

зручні термокухлі та термочашки;

 

термоси з термосудочками;

 

пневматичні та помпові вироби.

 

Вироби з пневматикою дуже зручні для гарячих напоїв. Такі вироби унеможливлюють випадково пролити на себе окріп і обпектися. Відмінний вибір для автомобіліста, любителів полювання та зимової риболовлі.

 

Для побутового використання підійдуть термоси з широкою горловиною та універсальною пробкою. Офісні працівники оцінять зручні термокухлі, які здатні зберігати тепло до трьох годин і компактні пневматичні моделі термосів об'ємом до одного літра. Для любителів походів та подорожей підійдуть полегшені вакуумні варіанти. Є термоси із термосудочками. У них зручно зберігати не лише гарячі напої, сюди легко помістяться до трьох страв. Такий зручний посуд дуже нагоді любителям полювання, вахтовикам або тим, хто не може скористатися послугами громадського харчування через віддаленість місця роботи.

 

Ми пропонуємо термоси з подвійної нержавіючої сталі або із дзеркальними колбами зі скла. Обидва варіанти відмінно зберігають температуру напоїв та продуктів і кожен має свої переваги. Скло легко відмивається і не вбирає запахів. Колбу із металу складно пошкодити і неможливо розбити. Якщо ви хочете отримати брендований термос, то у нас точно знайдеться потрібна модель.

 

Де вигідно купити термоси під лого

Багато компаній пропонують оформити замовлення на термос із нанесенням логотипу, але далеко не всі з них можуть гарантувати безпеку та якість своєї продукції. Ми купуємо вироби оптом тільки у надійних та перевірених виробників. У нас можна придбати термос, з нанесенням фірмового логотипу, будь-якого виду та призначення.

 

Для оформлення замовлення на вироби в нашій компанії, ви можете залишити заявку на нашому сайті або зв'язатися з менеджерами по телефону. Якщо у вас є готовий варіант зображення, ми нанесемо його і врахуємо всі побажання. При необхідності наші дизайнери завжди готові розробити для вас макет зображення, написи або логотипу.

 

Працюємо якісно і завжди дотримуємося заявлених термінів. Любимо складні та нестандартні завдання і ніколи не відмовляємося від виконання термінових замовлень. Якщо вам потрібна унікальна сувенірна продукція, наші спеціалісти обов'язково виконають роботу швидко та з належною якістю.

bottom of page