Що подарувати співробітникам на День програміста?

13 вересня — день програміста! Хоч девелопери й технарі, все ж їхні серця завжди відкриті для креативних подарунків. Навіть, якщо ви не орієнтуєтеся в коді чи не знаєте, як пропатчити KDE2 під FreeBSD, ми підкажемо вам безпрограшні корпоративні подарунки. Які, до того ж, не коштуватимуть усіх грошей світу!


Let`s go!


1. Нагадати про перший монітор в житті

Програмісти — це люди, які що працюють, то й відпочивають перед монітором. Ігрова приставка з дитинства нагадає їм про час, коли вони вперше взаємодіяли з електронікою. Ці цікавинки зникли з полиць супермаркетів, утім в MOODua ще збереглися запаси.

2. Підігнати топовий шмот

День програміста — на початку осені. Час утеплюватися! Якщо лікаря виокремлюють за халатом, то програміста — за худі. Стильовий принт підкреслить належність до компанії, а дотепний мем поруч виділять це худі серед стосу звичайного одягу.


Шкарпетки — поганий подарунок лише тоді, коли на них нема оригінального дизайну. Кльові шкарпетки — настільки урочистий одяг, що його вдягатимуть лише на побачення з тімлідом. Джастін Трюдо ставить лайк.


Футболки з корпоративним принтом та, скажімо, синтаксисом С++, теж прийдеться до душі. Носитимуть такий одяг з гордістю: він демонструватиме, до якого фаху належить працівник.

3. Подарувати затишок

Що б ви хотіли зробити, повернувшись з роботи після дня програміста? Загорнутись в теплу ковдру та закінчити день келихом смачного винця. Подаруйте любим співробітникам крутий вечір! Цей набір забезпечить.4. Додати нових кишень


Рюкзаки. Програмісти проводять більшу частину свого життя сидячи, тому турбота про їхні спини — завдання глобального значення.


Шопери. У них можна носити як продукти з магазину, так і ноутбук. Чудовий вибір сумки для зустрічі з клієнтами з eco-friendly компаній.


Бананки. Мобільний та економний варіант. Свіжий тренд 2022 — бананка з липучкою, на яку можна додати будь-які нашивки (навіть з лого чи улюбленим мемом).
5. Попіклуватися і про команду, і про планету

Дбати про екологію корисно не лише для Землі, а й для іміджу компанії. Усе