top of page

Друк на парасольках (парасольки з логотипом)

На сьогоднішній день друк на парасольках є затребуваною послугою кожної компанії, яка поважає себе, яка крім своєї основної діяльності, займається маркетинговою роботою. Такий рекламний хід допомагає сформувати імідж успішної фірми, залучити партнерів, підтримати лояльність клієнтів та зробити бренд впізнаваним та популярним. Друк на парасольках надає фірмі можливість проводити розіграші, акції або надсилати вітальні бокси на честь свят.

Брендовані парасольки замовлення

Наша компанія використовує сучасне обладнання, завдяки якому наші фахівці можуть створити парасольку з логотипом або нанести оригінальний принт будь-якій організації високої якості. Малюнок переносять за допомогою таких технологій:

  • Термоперенесення;

  • Шовкотрафарет.

Фотодрук на наших виробах зберігає яскравість і чіткість контуру досить довго, не линяють і не тріскаються. У нас можна замовити виготовлення одноколірного або повнокольорового друку як оптом, так і в роздріб. Достатньо надіслати власні лого, вказати тираж, а ми зможемо підібрати найоптимальніший варіант друку. Вся наша продукція є зносостійкою за постійної експлуатації.

Наша компанія пропонує кілька варіантів розміщення логотипу:

  • на 1-му секторі;

  • на 4-х секторах;

  • на 8 секторах;

  • Гравірування на тростині;

  • Напис на чохлі.

Також можна вибрати вид парасольки: складану парасольку або парасольку тростину.

Парасолі з логотипом – можливість відзначитись

Парасолі з логотипами є не тільки красивим сувенірним подарунком, але й практичним аксесуаром. У дощову погоду такий вуличний атрибут, прикрашений брендом, убереже від негоди і неодмінно викликає захоплення перехожих.

Парасолі з принтом стануть чудовим варіантом подарунка для співробітників компанії. Такий варіант є значно кращим, ніж магніти, значки або чашки, адже аксесуар є практичним, функціональним і необхідним для кожного, а фірмовий стиль організації сприяє підтримці іміджу. Парасольки з логотипом – один із найефективніших рекламних інструментів, який має обов'язково бути в арсеналі кожної компанії.

Особливості друку логотипів на парасольках

Наші фахівці виконують друк на парасольках у Києві на замовлення. Використовуючи найновіші технології друку та сучасне обладнання, нанесення на парасольку слогана компанії або логотип відбувається за лічені години.

Щоб купити такі парасольки у нашій студії, необхідно в нашому каталозі вибрати основу для друку та варіант забарвлення, після чого надіслати свій логотип. Далі дизайнери покажутьпопередній вид готового виробу, а також при необхідності підкоригує логотип перед тим, як наносити його на парасольку. У нас завжди вигідна ціна, висока якість роботи, зручні варіанти оплати та доставки. Наш колектив - це дружня команда кваліфікованих фахівців з промо-текстилю, з високим рівнем взаєморозуміння та великим досвідом у цій сфері.

bottom of page